Royal-Enfield Strona Gwna Royal-Enfield
Forum uzytkownikow

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  czatCzat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Witam wszystkich/mój RE
Autor Wiadomo
Maciek
[Usunity]

Wysany: 2011-06-25, 20:29   Witam wszystkich/mój RE

Witam wszystkich Forumowiczów,
nazywam się Maciek, mieszkam w Warszawie, wczoraj otrzymałem mojego długo wyczekiwanego RE. No i pomyślałem, że byłoby grzechem gdybym go tu nie przedstawił i nie dołączył do royalowej społeczności. Motocykl to Classic C5 z garścią elementów z Hitchcocks. W zał. fotki na gorąco z wczoraj z jazdy z Józefowa do domu, dziś niestety tylko krótka przejażdżka. Jeśli nie macie nic przeciwko to będę się dzielił uwagami na bieżąco, pewnie pojawi się też kilka pytań, to mój pierwszy RE.

Pozdrowienia dla wszystkich.

RE2.jpg
Plik cignito 351 raz(y) 64,26 KB

RE1.jpg
Plik cignito 354 raz(y) 69,71 KB

 
 
Jeeper 

Doczy: 13 Mar 2007
Posty: 832
Skd: Radom
Wysany: 2011-06-25, 21:35   

Hej Maciek
świat jest malutki, jeśli dzisiaj popychałeś po Łopuszańskiej to znaczy ,że gość którego widziałem na EFI classicu to chyba Ty :-D [/list]

P.S sorry, z tym kaloryferem z przodu to na pewno Ty :-D
 
 
Jacek Lazarewicz 


Doczy: 07 Lip 2006
Posty: 2960
Skd: Pruchna
Wysany: 2011-06-25, 22:26   

Witaj Maćku.
 
 
Lamer 


Doczy: 27 Sty 2009
Posty: 353
Skd: Wrocław- Kotowice
Wysany: 2011-06-25, 23:04   

alo,powitał
no takie masz dodatki..hoho....zazdroscimy......lampa mnie sie podoba a ten kaloryfer dobry i funkcjonalny, Sam nie mam ale Jacek sie moze podzieli doswiadczeniami na jakims spotkaniu (tu uwaga: warto sie pofatygowac).....dobre to i nie tylko na upadanie czy przewrotki......
Pozdrowionka
 
 
ZWOLIN 


Doczy: 11 Lut 2007
Posty: 349
Skd: kraśnik
Wysany: 2011-06-26, 11:32   

witamy ,witamy
następne EFI i właściciela co do EFI to czas się przyzwyczajać że będzie ich coraz więcej :-/
 
 
Maciek
[Usunity]

Wysany: 2011-06-26, 12:28   

Dzięki za powitanie,
jeeper to faktycznie byłem ja, świat jest bardzo bardzo mały. A że EFI .. chyba właśnie dzięki temu RE zdobywa zwłaszcza w Europie coraz większą popularność, stanowiąc jakąś alternatywę dla klientów szukających 'modern classic', do tej pory praktycznie skazanych na rodzinę Bonneville'a.

Mam do Was po pierwszych kilometrach dwa pytania :
- permanentnie wchodzi mi między biegami luz, czytałem że 'ten typ tak ma', ale to jest na tyle częste że aż uciążliwe. Przyzwyczajać się czy reklamować?
- przy przyśpieszaniu, zwłaszcza spokojnym, dość często odczuwam "dziurę" w ciągu, czasem to jest słabsze, czasem tego nie ma, a czasem to jakbym przyhamował. Jutro zadzwonię do Auto Kowalczyk z pytaniem o to, przejechali na nim 100km musieli to odczuć. Spotkaliście się z czymś takim, EFI szwankuje?

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.
pozdrówka
 
 
mariusz650 
mariusz650

Doczy: 20 Lut 2011
Posty: 350
Skd: Chojnice
Wysany: 2011-06-26, 20:37   

Cześć moja skrzynia zachowuje się podobnie już ją reklamowałem będą ją robić.
 
 
kamilord 

Doczy: 27 Cze 2010
Posty: 27
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-06-26, 22:58   

OOO kolejny "czarnuch" EFI w Wawie? Już nie jestem jedyny ;)
Chętnie umówię się na przejażdżkę.
Pozdrawiam i witam!
 
 
 
Rockers 
Rockers

Doczy: 19 Maj 2011
Posty: 100
Skd: Polska
Wysany: 2011-06-27, 13:34   

Witaj Maćku.
_________________
Rockers
 
 
maro
[Usunity]

Wysany: 2011-06-27, 22:19   

Witam,
Moj RE ma tak, ze jak jeszcze nie jest gotowy tzn. nie ma predkosci i obrotow to wyzszego biegu nie przyjmie i wpada luz. W sumie nie moge miec do niego o to pretensji :-)
Pzdr
maro
 
 
Maciek
[Usunity]

Wysany: 2011-07-01, 21:34   

Zrobiłem kolejne kilkadziesiąt km, u mnie biegi do góry wchodzą bardzo ładnie, problem jest przy zbijaniu w dół, luz wpada na tyle często że jest to uciążliwe. Oprócz tego i wspomnianej 'dziury' mocy chodzi slicznie, choć coś zaczął kaprysić przy zapalaniu, raz mi zgasł przy wyjeździe z garażu pod górkę po czym nie chciał odpalić, po tym wydarzeniu czasem jakby nie chciał załapać, pomaga mu dodanie gazu.

Jakież było moje zdziwienie gdy wczoraj na jednej z ulic Ursynowa na światłach spotkałem kolegę royalowca! Ktoś z Was?
 
 
Royal
[Usunity]

Wysany: 2011-07-01, 23:56   

pewnie to mnie widziałeś :-P
Pozdro
 
 
Maciek
[Usunity]

Wysany: 2011-07-30, 21:03   

Witam ponownie, 500 km za nami. Oprócz wspomnianego problemu ze zrzucaniem biegów, na który sposobem jest lekka przegazówka na sprzęgle przed zbiciem biegu to żadnych dodatkowych uwag nie mam, odpalam i jadę i zbieram muchy na zębach :-)

Niestety kilka dni temu w drodze do pracy miły skądinąd pan był łaskawy chamsko mi zajechać drogę wjeżdżając na rondo i skończyło się stłuczką no i glebą. Gdyby nie masywny gmol byłoby pewnie kiepsko, szkoda tylko nowego motocykla, choć na szczęście uszkodzenia nie są duże, prędkość była niewielka.

Nie wiedząc co zrobić zadzwoniłem do p. Kowalczyka i w ciągu 40 minut była przy mnie ekipa z Józefowa z lawetą. Wielkie uznanie i wielkie dzięki. No i na przegląd po 500 km Royal pojechał 'na tarczy' :-|
 
 
kamilord 

Doczy: 27 Cze 2010
Posty: 27
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-07-31, 23:31   

Współczuję pierwszych rys, bo one bolą najbardziej...
 
 
 
szprycha 


Doczya: 23 Mar 2011
Posty: 138
Skd: Gliwice
Wysany: 2011-08-02, 01:34   

Witeczka Maciek.
Znam ten ból ...
_________________
szprycha
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapyta do SQL: 11