Royal-Enfield Strona Główna Royal-Enfield
Forum uzytkownikow

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  czatCzat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Srambler/Trial
Autor Wiadomość
Shelton
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-23, 20:01   Srambler/Trial

Witam na tym forum. Parę słów o sobie: Zajmuje się tuningiem pojazdów offroad - głównie quadów. Od 20 lat z moją żoną jeżdżę motocyklami. Od starych oldtimerów, po nowe terenowe maszyny.

Bullet intrygował mnie od zawsze - zwłaszcza w wersji Trial/Scrambler. Myślę o zakupie i mam już upatrzoną sztukę.

Bez tuningu się nie obędzie. Zastanawiam się nad pewnym karkołomnym mariażem współczesnej techniki ze sprawdzoną już leciwą ;) To arcy-trudne zadanie, bo zepsuć jest łatwo, gorzej naprawić wiem coś o tym - z własnych doświadczeń i moich klientów. Tu macie próbkę moich zainteresowań. Pozdrawiam wszystkich:

http://s128.photobucket.c...4forAppleTV.flv



 
 
ZWOLIN 


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 349
Skąd: kraĹ›nik
Wysłany: 2009-08-24, 06:52   

witaj kolego
fajne masz hobby , tylko uważaj (przy swoich zdolnościach) by z tego triala nie wyszła Ci podobna maszyna do africa twin :lol:
 
 
Shelton
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-24, 09:37   

Nie, kredensu nie buduje bynajmniej. Nie te lata, nie lubię ciężkiego żelastwa na 2 kołach ;)
 
 
ZWOLIN 


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 349
Skąd: kraĹ›nik
Wysłany: 2009-08-24, 13:31   

no to spoczko
ma się rozumieć że gdy weźmiesz się do dzieła transformacji bediesz wrzucał fotki po kolei co i jak idzie i jak to wygląda prawda :?:
 
 
Shelton
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-24, 14:05   

Mam nadziejÄ™... ehh mam tyle pracy :-(
 
 
Pastor 

Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 161
Skąd: Ĺšwidnica
Wysłany: 2009-08-28, 13:12   

Shelton napisał/a:
Mam nadziejÄ™... ehh mam tyle pracy :-(


Tyle ĹĽe to najfajniejszy rodzaj pracy, ze wszystkich moĹĽliwych do wykonywania w spodniach :mrgreen:
Powodzenia
_________________
ĹšwiÄ…tynia Betoniarek - reaktywacja ;-)
 
 
Emergo 
Francuz

Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 384
Skąd: Okolice Poznan
Wysłany: 2009-09-01, 01:40   

Hum... Kup pompa oliwa i tlok forged, tylko tego tunningu jest ok.
Zapomnie o wycsig... :lol:
_________________
Emergo!
 
 
Shelton
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 07:39   

Chcę zrobić jeszcze porting głowicy. Zobaczymy czy starczy czasu.
 
 
Shelton
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-16, 22:58   

No dobrze, trochę czasu minęło i jest. Motocykl zakupiony, części do przebudowy kupione w UK i w New Delhi. Do tego Royal z tego forum, wrzucił mi do kontenera wózek boczny Cozy. Pamiętam o swojej rodzinie ;)

Pozostaje mi w sezonie zimowym tuning silnika (kocham takie sprawy) więc chcę wrzucić dodatkowe KM oraz przebuduje zawieszenia, tak, żeby nie popsuć lini motocykla. Myślę nad odpowiednio spreparowanymi Ohlinsami.
 
 
gulust 

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 769
Skąd: Uć
Wysłany: 2010-04-17, 13:17   

trochę mnie nie było na forum, więc przegapiłem ten temat a jest on bliski sercu memu ...

http://www.youtube.com/wa...l&v=LM7DDQ2laoM

http://www.youtube.com/wa...l&v=5urn4Y_nQlc

...
 
 
Pastor 

Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 161
Skąd: Ĺšwidnica
Wysłany: 2010-04-22, 14:01   

Shelton napisał/a:
No dobrze, trochę czasu minęło i jest. Motocykl zakupiony, części do przebudowy kupione w UK i w New Delhi. Do tego Royal z tego forum, wrzucił mi do kontenera wózek boczny Cozy. Pamiętam o swojej rodzinie ;)

Pozostaje mi w sezonie zimowym tuning silnika (kocham takie sprawy) więc chcę wrzucić dodatkowe KM oraz przebuduje zawieszenia, tak, żeby nie popsuć lini motocykla. Myślę nad odpowiednio spreparowanymi Ohlinsami.


Zapodawaj proszę relację z budowy na bieżąco ;-) Moje plany w tym zakresie na razie leżą i kwiczą, więc bardzo chętnie popatrzę jak się zawodowiec bierze do sprawy (przysiadałem sie kiedyś do Twojego byłego LC4 Adv i wiem co potrafisz) ;-)
_________________
ĹšwiÄ…tynia Betoniarek - reaktywacja ;-)
 
 
Shelton
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-22, 22:31   

Części mam już na miejscu. Motocykla, jeszcze nie odebrałem z powodu zaległego przeziębienia. Drugi motocykl - 500tkę przerabiamy na Diesla.
 
 
Pastor 

Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 161
Skąd: Ĺšwidnica
Wysłany: 2010-04-26, 07:38   

Shelton napisał/a:
Myślę nad odpowiednio spreparowanymi Ohlinsami.

Tak się jeszcze dopytam: planujesz koła 21"/18" czy zostawiasz 19"?
_________________
ĹšwiÄ…tynia Betoniarek - reaktywacja ;-)
 
 
Shelton
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-29, 22:01   

Koła 21 i 18 czekają na zaplecenie przyszła środa. Z motocykla została sama rama... z silnikiem. Reszta idzie precz.

Gaźnik Amala kończę polerować z nudów Dremelem, chłopaki już mnie wyśmiali - ale był brzydko anodowany na niebiesko-szary kolor przez Angoli.

Od przyszłego wtorku zaczynamy wkładać silnik diesla do drugiego. Wycinam laserem mocowania pod silnik.

Cieszy mnie ten powrót do motocykli, bo przez ostatnie 4 lata, albo budowaliśmy ekstremalne rajdówki na bazie pojazdów side by side, lub naprawialiśmy same quady ;(
A tu macie klekota na dobranoc:
http://s128.photobucket.c...nt=MVI_3433.flv
 
 
gulust 

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 769
Skąd: Uć
Wysłany: 2010-04-30, 19:16   

troszkÄ™ wibruje :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10