Royal-Enfield Strona Gwna Royal-Enfield
Forum uzytkownikow

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  czatCzat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Kronobel Oleśnica się wita
Autor Wiadomo
kronobel
[Usunity]

Wysany: 2011-04-16, 10:12   Kronobel Oleśnica się wita

Witam Wszystkich.
Nazywam się Tomek i mam 29 lat.
Jestem fanem dzieł starej dobrej Motoryzacji.Od pewnego czasu poważnie myślę o zakupie Royala Bullet 500.Obecnie męczę kumpla ze Szkocji żeby pomógł mi tam coś znaleźć i kupić.Wstępnie planuję również powrót na tymże Motocyklu.
Myślę że niedługo uda mi się to osiągnąć.
Royalem interesowałem się już od dłuższego czasu ale dopiero teraz naprawdę zdecydowałem się na zakup.Kiedyś śmigałem na Junakach i mam z tego okresu piękne wspomnienia.
Zawsze człowiek chciał żeby ten Junak śmigał bezawaryjnie a często wracało się na lince do domu :)
Przez pewien czas śmigałem na Jawie 350 po Polsce.Mimo niektórych opinii uważam że to naprawdę ciekawa konstrukcja i niezwykły Motocykl z duszą.Jestem również autorem komiksów KAPITAN JAWA i DZIADEK M.RUS które można znaleźć na stronce Breinride w galerii i kilku innych forach-jeśli ktoś lubi takie klimaty oczywiście.
Obecnie w garażu stoi MZ TS 250 z czterostopniową skrzynią biegów, Romet Z 125 oraz Yamaha Fazer 600.
Kocham Motocykle od dziecka i mam nadzieję że z podobnymi mi zapaleńcami motoryzacji znajdę wiele wspólnych tematów.
Mieszkam w Oleśnicy koło Wrocławia.Każdy Royalista znajdzie u mnie garaż i przeystanek w razie potrzeby.
Pozdrawiam wszystkich.
 
 
ZWOLIN 


Doczy: 11 Lut 2007
Posty: 349
Skd: kraśnik
Wysany: 2011-04-16, 11:46   

Powitać powitać bardzo fajnie się przedstawiłeś :-)
kupuj szybko sprzęta to może z Mirkiem się jakoś dogadacie co do drogi :?:
powodzenia
 
 
tomaszgardyga
[Usunity]

Wysany: 2011-04-16, 13:42   

witaj !!!!!!!!!!!
bardzo milo poznac !!!!!!!!

ze szkocji do kanalu daleko , jak by ci pasowalo to zawsze mozesz sie zatrzymac u mnie w londynie (essex) zapraszam serdecznie !!!!!!!!!!
zawsze interesowal mnie temat wymienianych przez ciebie motocykli ( jawa, mz, junak) lecz w polsce nigdy nie wyszlo to poza sfere marzen , (wiecznie splukany " hipi " jezdzacy na romecie 50cc ):lol: nigdy nie dorobilem sie nawet wsk 4 na ktora ciagle mam ochote :-D
od tamtego czasu wiele sie zmienilo i teraz rekompensuje sobie to wszystko bulletami :-D
pozdrawiam i zycze powodzenia :!:
zaraz sprawdze te komiksy.
 
 
Łysy 

Doczy: 30 Wrz 2010
Posty: 973
Skd: Kocina -Wielkopolska
Wysany: 2011-04-16, 15:19   

Cześć, mamy do siebie niedaleko, jak juz ściągniesz sprzęta można razem pokulać.
_________________
„Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba”.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapyta do SQL: 9