Royal-Enfield Strona G³ówna Royal-Enfield
Forum uzytkownikow

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  czatCzat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kupuję Japończyka
Autor WiadomoϾ
mikimoll 

Do³¹czy³: 17 Lip 2023
Posty: 2
Sk¹d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2023-07-19, 03:29   KupujÄ™ JapoÅ„czyka

Siema,

Od 15 lat z hakiem najczęściej jeżdzę ruskami (głównie z koszem, ale nie tylko). Jeżdzę/jeździłem sobie bliżej, dalej i ze zmiennym szczęściem - jak to w radzieckiej motoryzacji.

Jak wiadomo, motocykl z koszem może i traci większość zalet motocykla, ale w zamian zyskuje wady samochodu. Do tego wciąga, pochłania czas wolny, przestać trudno, nie jest najtańszy w eksploatacji. Znaczy bardzo fajnie, ale na logikę bez sensu.
Na szczęście wraz z tzw. życiowym doświadczeniem przychodzi zapotrzebowanie na święty spokój, dochodzi zdrowy rozsądek, poszukiwanie komfortu.

Czyli, czas na nowoczesną, mocną, elastyczną, wygodną a jednocześnie zwinną solówkę do bliższych i dalszych wyjazdów, nie wymagającą większej uwagi w czasie eksploatacji. No i żeby nie trzeba było sprzedać narządów, a przynajmniej tych niedublowalnych.

Wprost widać - Japończyk.

Proszę Państwa, miło mi zakomunikować że zwycięzcą konkursu w kategorii "kupuję Japończyka" zostaje motocykl łączący sobie azjatyckie konotacje, specyficzną nowoczesność, indyjską jakość, angielski temperament oraz dysponujący nienachalnymi pokładami mocy - kolejny na forum Classic 500 w kolorze Battle Green.

Jeszcze nie odebrałem, nie jeździłem, ale raz usiadłem, posłuchałem i już go lubię.
Konsekwentnie rozsÄ…dnie.

Czuję, że ta historia będzie miała ciąg dalszy :), także dzień dobry wszystkim, a ja wracam do lektury i doktoryzacji w temacie.
_________________
pozdrawiam,
michał
 
 
Jacek 
Jacek Białystok

Do³¹czy³: 16 Lip 2023
Posty: 10
Sk¹d: BiaÅ‚ystok
Wys³any: 2023-07-19, 08:10   

Cześć Michał, moc przyjemności z nową maszyną Ci życzę. Pozdrawiam-Jacek Białystok.
 
 
karczoch 
karczoch

Do³¹czy³: 02 Gru 2015
Posty: 295
Sk¹d: Ostrów Wielkopolski
Wys³any: 2023-07-19, 17:34   

Gratulacje, fajne sÄ… 500 na wtrysku.
 
 
mikimoll 

Do³¹czy³: 17 Lip 2023
Posty: 2
Sk¹d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2023-07-19, 22:02   

Dziękuję zbiorowo.
_________________
pozdrawiam,
michał
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 9