Royal-Enfield Strona Gwna Royal-Enfield
Forum uzytkownikow

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  czatCzat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Witam Enfieldowców
Autor Wiadomo
Tomek66 

Doczy: 09 Sie 2022
Posty: 2
Skd: Warszawa
  Wysany: 2022-08-10, 10:16   Witam Enfieldowców

Jestem świeżo upieczonym właścicielem Enfielda 500 EFi, 2018r. Przesiadłem sie z Hayabusy 1 gen, i jestem pewien ze Enfield zostanie ze mną baaardzo długo, ponieważ nie moge przestać go przecierać szmatką kilka razy na dziennie :-o co nie zdarzało sie nigdy w żadnym innym motocyklu ktory posiadałem. Od początku Września bede w Wawie, jesli ktos ma chęć na wspólna przejażdżkę to zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam Grupę
Tomek
_________________
Tomek
 
 
karczoch 
karczoch

Doczy: 02 Gru 2015
Posty: 295
Skd: Ostrów Wielkopolski
Wysany: 2022-08-11, 07:13   

Witojcie :-)
 
 
basior-78 
basior-78

Doczy: 25 Sie 2020
Posty: 84
Skd: Izbicko
Wysany: 2022-08-14, 21:56   

Cześć Tomek . Ale numer z Hayabusy na Enfielda :lol:
 
 
Tomek66 

Doczy: 09 Sie 2022
Posty: 2
Skd: Warszawa
Wysany: 2022-08-15, 00:29   

Witam Ostrów Wielkopolski 8-)
Cytat:


[ Dodano: 2022-08-15, 01:06 ]
Kiedys na facebookowym forum Hayabusy zadałem pytanie: czy przy obecnych mandatach jest jeszcze zasadność posiadania tak szybkiego motocykla. Rozpętała sie prawdziwa burza, było kilka logicznych odpowiedzi, min: ze warto trzymać zeby na tor ją zabierać, ale ludzie pisali tez ze nie jestem godzien jej posiadać skoro tak pisze, ze nie dadzą sie złapać ze beda uciekać, ze policja sie nie czepia itp.Wiec Obrałem strategie ze bede jeździł i odwijał tam gdzie jest pusto i nikogo nie narażam. Tak odwinąłem że nagrodzili mnie nagroda w postaci 10 punktów 2500 tys a prawko bede miał spowrotem za 2 tyg ;) Panowie strasznie było ucieszeni tym ze mnie złapali i z radością wspominali jak juz 2x na podobna interwencje wzywali karetkę bo ktos ciśnienia nie wytrzymał. Jak dla mnie pewna era sie skończyła bo kiedys dało sie jeszcze troche wykorzystać takie moto raz na jakiś czas sie zapłaciło, zapomniało teraz juz tak nie ma. Jeżdżenie 50/90/140 na 2 biegach tez mija sie z celem. Uważa, ze takich jak ja bedzie coraz więcej, a Policja nie odpuści. Wiec wybór padł na Royala miał byc 535 continental ale trafił sie bullet. Jak tylko wytrzyma min te 40 tys km bez większych remontów to bede mega szczęśliwy. Podejrzewam ze portfel tez bedzie cięższy bo 3 litry na 100 sprawia ze dzień staje sie piękniejszy :mrgreen: :mrgreen:
Cytat:
_________________
Tomek
 
 
basior-78 
basior-78

Doczy: 25 Sie 2020
Posty: 84
Skd: Izbicko
Wysany: 2022-08-15, 08:54   

Coś w tym jest . Też wcześniej miałem już różne motocykle może nie tak mocne jak Hayabusa no ale ponad 1000 pojemności było nie raz aż przyszedł taki moment że była okazja na Bulleta de Luxe tak się przejechałem i mówię ja pierdziu co więcej potrzeba 🤗 prosta konstrukcja na kolanie w trasie naprawisz , lecisz te 90 masz wszystko w dupie banan jest BIORĘ 😀 Ma u mnie dożywocie , jak już to dokupię coś w przyszłości ale Royal zostaje ✌🏼
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapyta do SQL: 9